Kurumsal

Firmamız Golden Bee Ltd, 1996 yılında halihazırda gıda, temizlik ve kozmetik sektöründe pazarlama sorumlusu olarak görev yapan iki arkadaş, Topel Arı ve Nazmi Aytaç Altınok tarafından kurulmuştur. Sektöre toptancılık ile giriş yapmış ve zamanla ürün ve müşteri kitlesini genişletmiştir.

Yedisi satış temsilcisi olmak üzere yirminin üzerinde çalışanı ile ada üzerindeki 800’den fazla noktaya ürün sağlamaktadır.

Firmamız  işletme genel koordinasyonu, ithalat, satış-pazarlama,  reklam tanıtım ve benzeri konularda çok uzun yıllara dayalı bir deneyime sahip kurucu bir kadronun yönetiminde birçok ticari faaliyette güçlü, potansiyel büyüme yeteneğini bünyesinde bulunduran bir kuruluştur.

Yöneticilerinin bilgi, deneyim ve yeteneği aracılığı ile uygulanan radikal ve ileri pazarlama teknikleriyle tüketici hizmetlerinin ön planda tutulduğu, sorumlulukların bilimsel esaslara göre paylaşıldığı, iyi motive edilmiş bir kadronun önderliğinde harcanacak yoğun çabalarla 21. yüzyıla yönelik vizyonu ile firmamız başarılarını bir adım daha öne çıkarma kararlılığındadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu ürünleri gerek Türkiye gerekse yurtdışından ithal etmektedir.